ژاو کیست؟

درباره ما

شرکت مکاترونیک ژاو آریا به منظور پوشش کامل نیازهای روباتیک ، اتوماسیون صنعتی دستگاههای تست و کنترل کیفی در حال فعالیت است.این شرکت با علم به نیاز صنعت کشور به تجهیزات عمومی آزمایشگاهی عمومی کار خود را در زمینه این تیپ تجهیزات آغاز نمود ودر حال حاضر مدعی ارائه لوازم آزمایشگاهی عمومی براساس خواسته های اصولی استانداردها می باشد.

شرکت ژاوآریا با هیئت مدیره ی تحصیل کرده تا مقاطع دکترا و جذب برگزیدگان علمی، موفق به ساخت کامل ترین رنج دستگاههای فوق در آسیا شده است .( حدود 200 مدل) . شمه ای از خدمات و سوابق این شرکت به شرح زیر می باشد:

افتخارات این مرکز در طی زمان کوتاه کار خویش علاوه بر تقدیر نامه های شخصی هر یک از پرسنل ، موفق به دریافت 125 لوح افتخار از جمله : لوح عالی نخستین جشنواره پیشگامان تحقیق و توسعه و برتر پژوهش و فناوری به امضای استاندار محترم خراسان – تقدیر نامه به امضای رئیس سازمان صنایع و معادن –همچنین بعنوان واحد نمونه سال 87 تا 89 و واحد برتر R&Dو چهره ماندگار مدیریت سال 89 و در ترکیب مدیران برتر صنایع نفت و گاز حاضر در صدمین سالگرد تشکیل شرکت نفت می باشد که در این زمینه عموماً به امر مشاوره در امور روباتیک و اتوماسیون مشغول بوده است .

مدیر عامل : دکتر حسین اختراعی

توضیح 1 : عضویت ها : این مرکز دارای جواز و پروانه فنی و مهندسی – جواز و پروانه واحد تولیدی R&D و مؤسسه پژوهشی و عضویت در انجمن اتوماسیون و انجمن صنفی خدمات فنی و مهندسی –انجمن مکاترونیک – انجمن مدیران صنایع – جامعه متخصصان کیفیت کانون مخترعین ایران و … می باشد.همچنین دارای پروانه های آموزشی از وزارت کار و امور اجتماعی و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد و … است .

توضیح 2 : مدارک مهندسی ، ماشین آلات ساخته شده مطابق ISO 9000-2000 – نگهداری و تعمیرات مطابق TPM – آموزش مطابقISO 10015 و ایمنی مطابق OHSAS 18000 می باشد .

توضیح 3 : خدماتی که این شرکت انجام می دهد شامل ساخت دستگاههای تست و کنترل کیفی _ مهندسی معکوس_اتوماسیون _ساخت و راه اندازی و تعمیرات خطوط تولیدمی شود

توضیح 4 : خط و مشی این شرکت براساس احترام و رضایت مشتریست.

توضیح 5 :این شرکت نماینده رسمی شرکتهای پصنا ، اتیان ، منیف ، نایرفن ، نورگستران است .

6272
دستگاه ساخته شده
233
تقدیرنامه و لوح افتخار
96
درصد رضایت مشتریان